wtorek, 19 stycznia 2016

Mamą być!

Bycie Mamą to dla wielu z nas przełomowy moment w życiu. Zmienia się wszystko, nasze priorytety, plan dnia, sposób działania. Ten mały, nowy człowiek, który zostaje członkiem naszej rodziny staje się całym naszym światem. Dla niego jesteśmy skłonne zrobić wszystko, byle tylko niczego mu nie brakowało. Zaczynamy go kochać, gdy jest jeszcze w naszym brzuchu i pomimo tego, że nie widzieliśmy go jeszcze na oczy wiemy, że będzie dla nas wszystkim.

Bycie Mamą to najwspanialszy okres dla kobiety. Kochamy swoje maleństwo nad życie, ale nie powinnyśmy w tym czasie zapominać o sobie. Ważne jest, abyśmy znalazły równowagę pomiędzy byciem matką, a byciem kobietą. Wiele z nas nie potrafi sobie z tym poradzić i pochłonięte opieką nad maleństwem zapomina o sobie. Często potrzeba tak niewiele, żeby o siebie zadbać, czy sprawić sobie jakąś małą przyjemność. I nie ma w tym nic złego, bo zadbana i szczęśliwa mama to zadbane i szczęśliwe dziecko!

Z myślą o młodych, nowych mamach, ale też o tych z dłuższym stażem, powstał blog Cool Mom  - Fajna Mama, w którym chciałabym dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, pomysłami i radami. Mam nadzieje, że zainspiruje on wiele z Was i pomoże w dokonywaniu wyborów w codziennym życiu matki i kobiety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz